Türkçe English العربية русский Deutsch Français
KURUMSAL E-ODA TİCARET SİCİLİ ODA SİCİL DİĞER HİZMETLER İLETİŞİM
Düzce TSO Hakkında Başkanın Mesajı TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Meslek Komiteleri
Meclis Başkanlık Divanı Yönetim Kurulu Oda Meclisi Stratejik Plan Disiplin Kurulu Hesap İnceleme Komisyonu 2013 Yıllık Faaliyet
Düzce TSO Bilgi İşlem Politikası Halkla İlişkiler Politikası İnsan Kaynakları Politikası Mali Politika Üye İlişkileri Politikası Politika ve Temsil Prosedürü Düzce Tanıtım Rehberi Oda Tanıtım İngilizce İhracatçı Firmalar Listesi Our Legislation
Bilgi Güvenliği Politikası Görüş Oluşturma Politikası Mali Riskler ve Risk Yönetimi Politikası Kalite Politikası - Vizyon - Misyon
Oda Sicil İşlemleri - Oda Sicil Üye Firma Sorgulama - Askıda Olan Üye Firmalar Listesi
Aidat İşlemleri - Aidat Borç Sorgulama
TİCARET SİCİLİ İŞLEMLERİ - Belgeler İçin Dilekçe Örneği Ticaret Sicili Harçları Hakkında Bilgilendirme
Ticaret Sicili İşlem Evrakları
NACE Kodları İçin Tıklayınız
Online İşlemler Üye İşlemleri Üye Aidatları
Oda Kayıt İçin Gerekli Evrak Listesi Terk İşlemleri İçin Dilekçe Örnekler Kapasite Raporu Eskpertiz Raporu
Yerli Malı Belgesi İmalat Yeterlilik Belgesi Dolaşım Belgeleri
Faaliyet Belgesi Oda Kayıt Sureti İhale Belgesi
Yerli İstekli Belgesi Fatura Tasdiki
E-İmza ve KEP Başvuruları Vize İşlemleri
İş Makineleri Tescil
K Belgeleri İşlemleri Sayısal Takograf Sistemi
Tüm Haberler

17.7.2018 15:20
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi (Otomotiv, Petrol Ürünleri, Akaryakıt, Yan Sanayi) Başkanı Metin Topal, Başkan Yardımcısı Murat Öztürk, 6. Meslek Komitesi Üyesi ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sivrikaya, 6 Meslek Komitesi Üyesi ve Meclis Başkan Yardımcısı Nuri Hızel, 6. Meslek Komitesi Üyeleri İlhan Coşkuner ve Düzce GGK Başkanı Cemal Aksan ile Düzce Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mehmet Bakan, Küçük Sanayi Sitesi’nin altyapı işlerini yapan Pekintaş Firmasının Yönetim Kurulu Üyesi Ekin Dağyaran ile bir araya gelerek sanayi sitesinin altyapı durumuyla ilgili istişarelerde bulundular.
16.7.2018 12:09
Odamız tarafından, Otel, Restoran, Kafe ve Yemek Siteleri işi yapan ve bu alanlarda hizmet veren üyelerimiz ve çalışanlarına yönelik ‘ Temel Hijyen Uygulamaları ve Gıda Hijyeni Bilgilendirme Eğitimi’ düzenlenecektir. Düzce Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği içerisinde ’20 Temmuz Cuma günü ‘14.00-17.30’ saatleri arasında düzenlenecek olan eğitim odamız toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Eğitim sonrası katılımcılara ‘Halk Eğitim tarafından ‘Hijyen Eğitimi Programı Kurs Bitirme Belgesi’ verilecektir.
15.7.2018 21:44
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, 15 Temmuz hain darbe girişimi ve sonrasında milletimizin bu girişime karşı, dimdik ve beraberlik içinde duruşunun yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
13.7.2018 17:29
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlediği ve toplamda 145 kursiyerin katılım sağladığı Hijyen Eğitimi tamamlandı.
13.7.2018 11:53
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi.
13.7.2018 11:49
Geçtiğimiz günlerde Küçük Sanayi Sitesi’nin yol problemleri, eski sanayi sitesiyle ilgili yapılması planlanan kentsel dönüşüm projeleri ile Sanayi Sitelerinin altyapı sorunlarının ele alındığı Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ziyaretinin ardından bugün de Küçük Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Bakan’ı ziyaret eden Düzce TSO 6. Meslek Komitesi Başkanı Metin Topal, Başkan Yardımcısı Murat Öztürk, 6. Meslek Komitesi Üyesi ve Düzce TSO Yönetim Kurulu Üyesi Bülent Sivrikaya, 6 Meslek Komitesi Üyesi Meclis Başkan Yardımcısı Nuri Hızel, 6. Meslek Komitesi Üyeleri İlhan Coşkuner ve Düzce GGK Başkanı Cemal Aksa, sanayi sitesindeki altyapı durumuyla ilgili görüşmelerde bulundular.
9.7.2018 11:02
“Uluslararası Rekabetin Geliştirilmesi” Programı, yoğun rekabeti beraberinde getiren küreselleşme sürecinde KOBİ’lerin ayakta kalabilmelerine yardımcı olmak amacıyla geliştirilen “YENİ NESİL ”bir ihracat destek programıdır.
6.7.2018 16:28
Düzce’deki dağ turizmi potansiyelini incelemek üzere ilimizde bulunan ve bir takım incelemelerde bulunan Avusturya Ticari Konsolosu Georg Karabaczek ve Avursturya’da yatırımları bulunan işadamı SH Geri Dönüşüm Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Durmuş odamızı ziyaret etti.
6.7.2018 16:07
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın da dahil olduğu, 7 bölge Ticaret ve Sanayi Odası’nın dahil olduğu, tekstil, metal, orman ürünleri ve gıda sektörlerinde kümelenme çalışmaları hızla devam ediyor.
6.7.2018 14:23
Odamız tarafından, Otel, Restorant, Cafe ve Yemek Siteleri işi yapan ve bu alanlarda hizmet veren üyelerimiz ve çalışanlarına yönelik ‘ Temel Hijyen Uygulamaları ve Gıda Hijyeni Bilgilendirme Eğitimi’ düzenlenecektir. Düzce Halk Eğitim Müdürlüğü iş birliği içerisinde ‘13 Temmuz Cuma günü ‘13.30-17.30’ saatleri arasında düzenlenecek olan eğitim odamız toplantı salonunda gerçekleştirilecektir. Eğitim sonrası katılımcılara ‘Halk Eğitim tarafından ‘Hijyen Eğitimi Programı Kurs Bitirme Belgesi’ verilecektir.
6.7.2018 11:52
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen Sigorta Acenteleri İl Delegeleri Seçiminde geçerli 31 oyun 12’sini alan Selim Koçak ve 11 oy alan Faruk Yusufoğlu il delegesi olmaya hak kazandı.
4.7.2018 14:05
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 6. Meslek Komitesi (Otomotiv, Akaryakıt, Servis, Yedek Parça) üyeleri, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti.
4.7.2018 10:50
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sigortacılık Sektör Meclisi Düzce İl Delegeliği Seçimleri 5 Temmuz 2018 Perşembe günü 09.00-16.30 saatleri arasında odamız toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.
3.7.2018 13:47
Düzce TSO 3. Meslek Komitesi (Orman Ürünleri ve Mobilya) tarafından organize edilen ve Park Saydam Restoran’da gerçekleştirilen kahvaltı programında Düzce’de faaliyet gösteren mobilya mağazalarının 8 Temmuz 2018 ile 19 Ağustos 2018 tarihleri arasında Pazar günleri kapalı olmasına karar verildi.
2.7.2018 16:22
7143 Sayılı Vergi ve Diğer Bazı Alacakların Yapılandırılmasına ilişkin kanun Vergi Dairesi Müdürü Şaban Ulukaya, Düzce Defterdarı Ali Aykaş ve SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu’nun katılımlarıyla odamızda gerçekleştirildi.
2.7.2018 16:03
5 Temmuz 2018 Perşembe günü odamız toplantı salonunda gerçekleştirilecek olan Sigorta Acenteleri İl Delegeliği Seçiminde oy kullanacak olan üyelerimizin listesi ekteki gibidir.
29.6.2018 12:15
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı Ümit Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Sivrikaya, Metin Coşkun, Murat Saydam, Özkan Çakır ve Yalçın Top, Düzce'de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
25.6.2018 16:54
Dün akşam tamamlanan Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi ve 27. Dönem Milletvekilliği seçimleriyle birlikte ülkemiz dünyada nadir bulunabilecek demokrasi şöleni yaşamış, bu şölenin neticesinde de yeni bir yönetim sistemini kabul etmiştir. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası olarak Cumhurbaşkanlığı Yönetim Sistemi'nin ilk Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve cumhur ittifakından yer alan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'yi tebrik ediyoruz.
19.6.2018 15:59
İstanbul Düzceliler Derneği Başkanı İlyas Çelebi ve Darülaceze Vakfı Başkanı Hamza Cebeci odamızı ziyaret etti.
19.6.2018 13:36
İyi Parti Düzce Milletvekili Adayı Yunus Özay Er, Merkez İlçe Başkanı Kadir Erdoğan ve Merkez İlçe Basından Sorumlu Başkan Yardımcısı Ayfer Yüksel odamızı ziyaret etti.


En Çok Okunanlar
Düzce TSO Çin Temasları
Düzce TSO Dubrovnik Temasları
Düzce TSO madde bağımlığına savaş açtı
SGK’dan odamıza ziyaret
TOBB 70. Genel Kurulu
Ziraat Bankası’ndan kredi erteleme
UMEM Beceri’10 Projesi’nde dev adım
ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU
Tehlikeli Madde Taşımacılığı Farkındalık Semineri
TOBB Düzce İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları Seçimleri
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, 12 Kasım Düzce depreminin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
TARIMA DAYALI YATIRIM YAPACAKLARA 1.500.000 TL

FUARLAR

DUYURU ve ETKİNLİKLER
Yükleniyor...
X