Haberler Düzce TSO’nun Yeni Yardım Tırı Yola Çıktı
  • 22.03.2023

Düzce TSO’nun Yeni Yardım Tırı Yola Çıktı

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin destekleriyle hazırlanan Gıda ve Temizlik malzemelerinden oluşan deprem yardım tırı TOBB’a ulaştırılmak üzere yola çıktı.

Yardım TIR’ının çıkışı sırasında Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Meclis Başkanı Tanju Acar, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Emin Şen ve Rıza Yıldız, Meclis Başkan Yardımcıları Metin Topal ve Murat Taştepe, Meclis Üyesi Murat Sert, yardım tırlarının hazırlanması konusunda yoğun faaliyet gösteren komite başkanları ile komite üyeleri hazır bulundu.

Tırın hareket etmesinden önce konuşan Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık; “Bugün komitelerimizin el birliği ile topladığı hijyen ve gıda yardımlarını deprem bölgesine sevk ediyoruz. Özellikle Odamız üçüncü, beşinci, yedinci ve dokuzuncu meslek komitesi Başkanlarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul etsin. İnşallah buradaki yardım malzemeleri deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın biraz olsun dertlerine deva yaralarına merhem olacaktır diye düşünüyoruz. Tekrardan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun” ifadelerini kullandı.

Düzce TSO Yardım Tırı yapılan konuşmaların ardından Ankara’ya istikametine doğru hareket etti.