TR
EN
KURUMSAL ONLİNE İŞLEMLER TİCARET SİCİLİ ODA SİCİL BELGELER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ TİCARET PROJE OFİSİ FİRMA REHBERİ İLETİŞİM
Düzce TSO Tanıtım Filmi Düzce TSO Hakkında Başkanın Mesajı Organizasyon Şeması
Yönetim Kurulu Meclis Başkanlık Divanı Oda Meclisi Meslek Komiteleri Oda Personeli
Disiplin Kurulu Hesap İnceleme Komisyonu Düzce TSO Bilgi İşlem Politikası Halkla İlişkiler Politikası İnsan Kaynakları Politikası Mali Politika Üye İlişkileri Politikası Politika ve Temsil Prosedürü
Bilgi Güvenliği Politikası Görüş Oluşturma Politikası Mali Riskler ve Risk Yönetimi Politikası Kalite Politikası - Vizyon - Misyon
Online Belge Hizmetleri Aidat Ödemeleri
TİCARET SİCİLİ İŞLEMLERİ - Belgeler İçin Dilekçe Örneği Ticaret Sicili Harçları Hakkında Bilgilendirme
Ticaret Sicili İşlem Evrakları NACE Kodları İçin Tıklayınız
Online İşlemler Üye İşlemleri
Oda Kayıt İçin Gerekli Evrak Listesi Terk İşlemleri İçin Dilekçe Örnekler Kapasite Raporu Eskpertiz Raporu
Yerli Malı Belgesi İmalat Yeterlilik Belgesi Dolaşım Belgeleri
Faaliyet Belgesi Oda Kayıt Sureti İhale Belgesi
İş Makineleri Tescil K Belgeleri İşlemleri Sayısal Takograf Sistemi
Dış Ticaret İthalat İhracat Dolaşım Belgeleri Fatura (Invoice) Onayı Fuarlar İhracat Rakamları
2019 Yılı İhracat Değerlendirme Raporu 2018 Yılı İhracat Değerlendirme Raporu İkili Oda Forumlarına Üyelik Ülke Raporları, Hedef Pazar Araştırması ve Hedef ve Öncelikli Ülkeler Vize Referans Yazısı
"KOLAY İHRACAT PLATFORMU" Destek ve Teşvikler "YATIRIMA DESTEK" İhracatçı Pasaportu Yurtdışı Teşkilkatı ve Ataşelikler Müşavire Danışın
Sanal Ticaret Akademisi
Proje Ortağı Olunan Programlar Tamamlanan Projeler Yürütülmekte Olan Projeler Diğer Destek ve Teşvikler
Proje Bazlı Raporlar Projelerimize Ait Web Siteleri Proje Takip Listesi
Düzce TSO KYS Eğitim Videoları
FİRMA REHBERİ
Bilim ve Teknoloji Komisyonu
İcra Kurulu
Haberler
Misyon & Vizyon
Öğrenci Komisyonu
Öğrenci Komisyonu Üyeler
SN AD-SOYAD BÖLÜM SINIF
1 Kadriye KANDEMİR Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
2 Battal Yiğit PATLAR Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
3 Süleyman PAÇA Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
4 Barış GÜRSOY Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
5 Rasim ZENGİN Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
6 Rabia ERGİNBAŞ Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
7 Yusuf Mert SARITEKİN Mekatronik Mühendisliği 2.Sınıf
8 Sercan KAHRAMAN Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
9 Seçkin EYVAZ Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
10 Mehmet Akif CEYLAN Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
11 Mikail AKSOY  Mekatronik Mühendisliği 4.Sınıf
12 Ali BEYAZIT Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
13 Yavuz KAYA Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
14 Mertcan YÖNEY Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf
15 Ümit AYDEMİR Mekatronik Mühendisliği 1.Sınıf
16 Kerem DELEN Mekatronik Mühendisliği 1.Sınıf
17 Bedriye SAYIN Mekatronik Mühendisliği 3.Sınıf 
18 Yusuf KAYA Elektrik-Elektronik Müh. 4.Sınıf
19 Beyzanur ÇELİK Elektrik-Elektronik Müh 2.Sınıf
20 Selim GÖRLER Elektrik-Elektronik Müh 4.Sınıf
21 Mert KOCA Elektrik-Elektronik Müh 4.Sınıf
22 Mazlum KARTAL Elektrik-Elektronik Müh. 4.Sınıf
23 Fatma Burcu KILIÇ Elektrik Elektronik Müh. 4.Sınıf
24 Ahmet Tolga ÖZCAN Elektrik Elektronik Müh. 3.Sınıf
25 Merve GÖYMEN Elektrik Elektronik Müh. 3.Sınıf
26 Bilal Yusuf KARUL Elektrik Elektronik Müh. 2.Sınıf
27 Halil İbrahim KABA Elektrik Elektronik Müh. 2.Sınıf
28 Sercan VERİM Elektrik Elektronik Müh. 2.Sınıf
29 Emrullah AŞGAROĞLU Elektrik Elektronik Müh. 2.Sınıf
30 Eşref Can ANDIÇ Elektrik Elektronik Müh. 1.Sınıf
31 Beyhan PINAR Elektrik Elektronik Müh. 1.Sınıf
32 Mustafa BİLİM Elektrik Elektronik Müh. 1.Sınıf
33 Uğur TURAN Elektrik Elektronik Müh. Hazırlık
34 Serhat ERTAN Elektrik Elektronik Müh. 3.Sınıf 
35 Bilal AYDIN Elektrik Elektronik Müh. 4.Sınıf
36 Ergün ŞAHİN Elektrik Elektronik Müh. 1.Sınıf
37 Kerim ACAR  Elektrik Elektronik Müh. 3.Sınıf 
38 Enes Tayyip TUNÇLAR Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
39 Onur ERDOĞAN Bilgisayar Mühendisliği 1.Sınıf
40 Ali ÖZKAN Bilgisayar Mühendisliği 3.Sınıf
41 Seçkin PÜLLÜ Bilgisayar Mühendisliği 3.Sınıf
42 Utku SEZİCİ Bilgisayar Mühendisliği 3.Sınıf
43 Tuğçe YALÇIN Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
44 Melis İrem KAYA Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
45 Esra DENİZ Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
46 Osman SEVİLEN Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
47 Yasin AYDIN Bilgisayar Mühendisliği 2.Sınıf
48 Avni ŞEN Bilgisayar Mühendisliği 1.Sınıf
49 Yunus Emre BOLAT Bilgisayar Mühendisliği 1.Sınıf
50 Muharrem Mert ÖZTÜRK Bilgisayar Mühendisliği Hazırlık
51 Şeymanur TOPAL Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
52 Açelya Nur OĞUZ Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
53 İrem KÖMÜRCÜ Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
54 Fatih Şükrü ÜRKMEZ Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf 
55 Fatma ARABACIGİL Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
56 Sema KILIÇ Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
57 Zeycan GÜRER  Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
58 Neşem Didem ÇAĞIN Bilgisayar Mühendisliği 3. Sınıf 
59 Damla Nur İSAOĞLU Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf 
60 Edanur ENÇ Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
61 Yunus Emre KARAOSMANOĞLU Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
62 Emre ÇAVDAR Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
63 Melike DURSUN Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
64 Rukiye DOĞRU Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
65 Büşra SARIGÜL Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
66 Abdurrahman Kaan DİKEÇ Bilgisayar Mühendisliği 4.Sınıf
67 Kaan Bayram  Bilgisayar Mühendisliği  
68 Muhittin Koray KÖSEOĞLU İnşaat Mühendisliği 2.Sınıf
69 Feyyaz ŞERBETÇİ İnşaat Teknolojisi 2.Sınf
70 Yusuf SÖNMEZ Makine Mühendisliği 3.SInıf
71 Muhammed Mustafa AKBULUT Makine Mühendisliği 4.Sınıf
72 İbrahim KUTBAY Makine Mühendisliği 4.Sınıf
73 Halil İbrahim HATA Makine Mühendisliği 4.Sınıf
74 Yusuf Resul ÇELİK Makine Mühendisliği 2.Sınıf
75 Meryem YILMAZ Makine Mühendisliği 2.Sınıf
76 Ömer PEKER Makine Mühendisliği 2.Sınıf
77 Muhammet Emin ŞAHİN Makine Mühendisliği 2.Sınıf
78 Muhammet Burak DOĞRUER Makine Mühendisliği 2.Sınıf
79 Hüseyin Baran SARIKAYA Makine Mühendisliği 3.Sınıf
80 Yasir YILMAZ Makine Mühendisliği 3.Sınıf
81 Ethem ÖZTAŞ Makine Mühendisliği 3.Sınıf
82 Ozancan Korkmaz Makine Mühendisliği Hazırlık
83 Ayşe SÖNMEZ Biyomedikal Mühendisliği 1.sınıf
84 Yasin Yaşar KARİP Biyomedikal Mühendisliği 1.Sınıf
85 Erhan ÜNAL  Yönetim Bilişim Sistemleri 2.Sınıf
86 Ertuğrul AYRENK Yönetim Bilişim Sistemleri 2.Sınıf
87 Alperen YÜKSEL Yönetim Bilişim Sistemleri 2.Sınıf
88 Mustafa Hakan ARSLAN Yönetim Bilişim Sistemleri 2.Sınıf
89 Aleyna Nur ALKAN Sosyoloji 3.Sınıf

Yükleniyor...
X