TR
EN
KURUMSAL ONLİNE İŞLEMLER TİCARET SİCİLİ ODA SİCİL BELGELER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ TİCARET PROJE OFİSİ FİRMA REHBERİ İLETİŞİM
Düzce TSO Tanıtım Filmi Düzce TSO Hakkında Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu Meclis Başkanlık Divanı Oda Meclisi Meslek Komiteleri
Disiplin Kurulu Hesap İnceleme Komisyonu
Online Belge Hizmetleri Aidat Ödemeleri
TİCARET SİCİLİ İŞLEMLERİ - Belgeler İçin Dilekçe Örneği Ticaret Sicili Harçları Hakkında Bilgilendirme
Ticaret Sicili İşlem Evrakları NACE Kodları İçin Tıklayınız
Online İşlemler Üye İşlemleri
Oda Kayıt İçin Gerekli Evrak Listesi Terk İşlemleri İçin Dilekçe Örnekler Kapasite Raporu Eskpertiz Raporu
Yerli Malı Belgesi İmalat Yeterlilik Belgesi Dolaşım Belgeleri
Faaliyet Belgesi Oda Kayıt Sureti İhale Belgesi
İş Makineleri Tescil K Belgeleri İşlemleri Sayısal Takograf Sistemi
Dış Ticaret / İhracat Dolaşım Belgeleri Fatura (Invoice) Onayı Fuarlar İhracat Rakamları
İkili Oda Forumlarına Üyelik 2018 Yılı İhracat Değerlendirme Raporu Hedef ve Öncelikli Ülkeler, Ülke Raporları ve Hedef Pazar Araştırması Vize Referans Yazısı
Proje Ortağı Olunan Programlar Tamamlanan Projeler Yürütülmekte Olan Projeler Diğer Destek ve Teşvikler
Proje Bazlı Raporlar Projelerimize Ait Web Siteleri Proje Takip Listesi
Düzce TSO KYS Eğitim Videoları
FİRMA REHBERİ
Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı (SANTEK)
5.11.2019 14:23:00
Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı (SANTEK), KSO öncülüğünde Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı destekleri ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. organizasyonu ile Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi’nde 2013 yılından beri düzenlenmektedir.

Fuarın kapsamı; Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri, Enerji Elektrik Elektronik ve Otomasyon, Üretim Makineleri ve İmalat Endüstrisi, Demir Çelik ve Demir Dışı Metaller, Depolama ve İstifleme, İş ve İşçi Güveliği Sağlığı ve ekipmanları, Liman Tersane ve Gemi Sanayi, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi ve Kimya Sanayi olarak belirlenmiştir.

Sanayideki tüm yeniliklerin yer aldığı bu fuarda, katılımcıların önemli iş bağlantıları kurabileceği profesyonel bir ortam hazırlanmaktadır.

Fuar ile eş zamanlı gerçekleştirilen Match4Industry Etkinliği, Savunma Sanayi İkili İş Görüşmeleri ve Ar-Ge-Sanayi- Akademi (ASA) Buluşması fuarı katılımcılar için daha cazip hale getirmiştir.

Bölgenin ticari hayatına katkı veren ve artık gelenekselleşen, uluslararası ilişkileri geliştirmeye yönelik faaliyetlerden biri olan Match4Industry etkinliğinde, yabancı iş adamları ile katılımcı firmalar ikili iş görüşmelerinde buluşturulmaktadır.

Ayrıca; fuar ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen “Savunma Sanayi Tedarikçi Görüşmeleri”nde Savunma Sanayi Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü, Tersaneler Genel Müdürlüğü ve tüm Savunma Sanayi Vakıf Şirketleri’nin üst düzey satın alma ekipleri, tedarikçi adayı firmalar bir araya gelerek yurt dışından ithal edilen savunma sanayi ürünlerinin yerli teminine ilişkin ikili iş görüşmeleri yapmaktadır. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü ve Tersaneler Genel Müdürlüğü  her yıl Yerlileştirme Sergisi de açmaktadır.

SANTEK kapsamında gerçekleştirilen eşzamanlı etkinliklere 2017 yılında ilk defa Ar-Ge-Sanayi- Akademi (ASA) Buluşması ilave edilmiştir. Bu etkinlik ile Türkiye’nin birçok ilinden gelen teknopark yöneticileri, teknoparklarda faaliyet gösteren Ar-Ge firmaları, üniversitelerde görevli akademisyenler ve KSO üyesi sanayi kuruluşları bir araya gelmektedir. Eş zamanlı  konferans ve iş görüşmeleri de yapılmaktadır. 

06-09 Kasım 2019 tarihlerinde düzenlenecek olan 6. Doğu Marmara Sanayi ve Teknoloji Fuarı (SANTEK’19)’nın marka değerinin artması ve sürdürülebilir olması öncelikli hedefler arasındadır.

Toplu Katılım olması durumunda odamız tarafından otobüs kaldıralacaktır. Katılım durumlarını 0380 524 25 50 Dahili 122 Neslihan Hanım'a bildirmeniz gerekmektedir. 

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ.

YORUM EKLE
* Adınız
   E-Posta
Uygun görülen mesajlar yayınlanmaktadır. E-posta isteğe bağlıdır. Kesinlikle yayınlanmayacaktır.
* Yorumunuz
Belediyemiz çalışıyor.. Ne mutlu bize
Düzceli, 10.10.2014
DUYURU ve ETKİNLİKLER
Yükleniyor...
X