TR
EN
KURUMSAL ONLİNE İŞLEMLER TİCARET SİCİLİ ODA SİCİL BELGELER MÜDÜRLÜĞÜ DIŞ TİCARET PROJE OFİSİ FİRMA REHBERİ İLETİŞİM
Düzce TSO Tanıtım Filmi Düzce TSO Hakkında Başkanın Mesajı
Yönetim Kurulu Meclis Başkanlık Divanı Oda Meclisi Meslek Komiteleri
Disiplin Kurulu Hesap İnceleme Komisyonu
Online Belge Hizmetleri Aidat Ödemeleri
TİCARET SİCİLİ İŞLEMLERİ - Belgeler İçin Dilekçe Örneği Ticaret Sicili Harçları Hakkında Bilgilendirme
Ticaret Sicili İşlem Evrakları NACE Kodları İçin Tıklayınız
Online İşlemler Üye İşlemleri
Oda Kayıt İçin Gerekli Evrak Listesi Terk İşlemleri İçin Dilekçe Örnekler Kapasite Raporu Eskpertiz Raporu
Yerli Malı Belgesi İmalat Yeterlilik Belgesi Dolaşım Belgeleri
Faaliyet Belgesi Oda Kayıt Sureti İhale Belgesi
İş Makineleri Tescil K Belgeleri İşlemleri Sayısal Takograf Sistemi
Dış Ticaret / İhracat Dolaşım Belgeleri Fatura (Invoice) Onayı Fuarlar İhracat Rakamları
İkili Oda Forumlarına Üyelik 2018 Yılı İhracat Değerlendirme Raporu Hedef ve Öncelikli Ülkeler, Ülke Raporları ve Hedef Pazar Araştırması Vize Referans Yazısı
Yurtdışı Teşkilkatı ve Ataşelikler Müşavire Danışın
Proje Ortağı Olunan Programlar Tamamlanan Projeler Yürütülmekte Olan Projeler Diğer Destek ve Teşvikler
Proje Bazlı Raporlar Projelerimize Ait Web Siteleri Proje Takip Listesi
Düzce TSO KYS Eğitim Videoları
FİRMA REHBERİ
Tüm Haberler

1.7.2020 11:30
3 Temmuz ( Cuma ) günü saat 14:00’de Avukat Nalan Çakır Sürücü'nün konuşmacı olarak katılacağı Güncel Mevzuatlar Kapsamında İş Hukuku Bilgilendirme Semineri gerçekleştirilecek olup, bağlantı linki ve şifre aşağıda verilmiştir. Katılımlarınızı bekleriz.
26.6.2020 11:54
İç işleri Bakanlığı Afet ve Acil Acil Durum Yönetimi Başkanlığı afetlere dirençli bir Türkiye için toplumda önem alma kültürünü yaygınlaştırarak zihinsel dönüşümü gerçekleştirmek ve vatandaşlarımızın afetlerde güvenle kalabilmelerini sağlamak amacıyla 2019 Ağustos ayında Afetlere Hazırlık Ayı çalışmalarını başlatmıştır. Bilgilendirme, tutum ve davranış değiştirme gibi temel hedefleri bulunan program ile her ay farklı konuda vurgu yapılması planlanmıştır. Ana teması “İtfaiye” olarak belirlenen Mart Ayı teması Covid-19 salgını nedeniyle ertelenmiş olup; kontrollü normal yaşam sürecine geçilmesi ile Afet hazırlık Yılı Projesine ilişkin çalışmalar tekrar başlatılmıştır.
26.6.2020 10:38
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Olağan Meclis Toplantısı Şehit Emniyet Müdürü Ufuk Baysan Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
26.6.2020 10:36
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Meclis Başkanı Ahmet Dertli, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri Cumhurbaşkanlığı kararı ile Düzce Valisi olarak atanan Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti.
22.6.2020 11:18
Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hizmete sunulan "Yetenek Kapısı" çevrimiçi kariyer platformu (www.yetenekkapisi.org); işverenlerin ihtiyaç duydukları yetenekleri henüz eğitimleri devam ederken keşfetmelerine, öğrenci/mezunlar ile zaman ve mekândan bağımsız şekilde iletişim kurmalarına imkân sağlamaktadır.
22.6.2020 11:00
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın ABİGEM DM aracılığıyla düzenlediği "Öz Farkındalık (Kendime Hoş Geldim)” semineri Eğitmen Tuba Karagöz Sever’in sunumuyla Düzce Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleşti.
22.6.2020 10:57
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen, kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülüklerini belirlemek amacıyla, Avukat H. Berk Sürücü tarafından “KVKK Kapsamında İşletmelerin Sorumlulukları ve Uyumluluk Sürecinin Yönetilmesi bilgilendirme semineri” video konferans olarak gerçekleşti.
19.6.2020 14:29
Düzce İl Olağanüstü Umumi Hıfzıssıhha Meclisi, Vali Cevdet ATAY Başkanlığında Düzce Valiliği Toplantı Salonunda gündemdeki konuları görüşmek üzere 19.06.2020 Cuma günü saat 11.00’da toplanmıştır.
18.6.2020 16:32
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile ABİGEM DM İşbirliğiyle düzenlenen " Coronavirüs Salgınında İşyerlerinde Alınacak Önlemler ” semineri konuşmacı Dr. Ekrem Aktuğ’un sunumuyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
17.6.2020 11:17
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Düzce’de yürütülmekte olan coğrafi işaretleme çalışmaları dolayısıyla Tarım Bakanlığı ve özel bir şirket tarafından düzenlenen “Coğrafi İşaretlerde Neler Oluyor” konulu video konferansa katılım sağladı.
16.6.2020 13:55
Cumhurbaşkanlığı Kararnamesiyle Samsun Valiliğine atanan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, veda ziyaretleri kapsamında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
15.6.2020 15:51
İlgili mevzuat gereği yılda iki kez yapılması zorunlu olan Toplu Komite Toplantılarının ilki video konferans yöntemi ile gerçekleştirildi.
11.6.2020 12:08
27 Nisan 2020 tarihinde başlatılan TOBB Nefes Kredisi projesinde kredi başvuru ve kullandırımları protokol imzalanan banka olan Denizbank şubelerinde devam etmektedir.
9.6.2020 16:56
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, Orman Ürünleri Sanayicileri Derneği Başkanı Dr. Hakan Zengin’in organize ettiği video konferans toplantısına katıldı.
8.6.2020 12:24
Erasmus + programı kapsamında Düzce Üniversitesi ve 7 Avrupa ülkesinden proje ortakları ile birlikte yürüttüğümüz, web tasarımı ve geliştirilmesi ile ilgili açık kaynaklı öğrenme modüllerinin oluşturulacağı Vocational Web Leap adlı uluslararası projemiz ile ilgili online toplantılarımız devam ediyor.
8.6.2020 12:19
Türk Standardları Enstitüsü (TSE) uzmanları tarafından hazırlanan sanayi işletmelerinin Covid-19 ile mücadelesinde rehber olacak olan “Covid-19 Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu” T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın ve Türk Standardları Enstitüsü’nün resmi web sitelerinde yayınlanmıştır.
5.6.2020 15:47
KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği Video Konferans Toplantısına katılarak KOSGEB’in Pandemi Sürecindeki Destekleri ve güncel destek paketleriyle ilgili bilgiler aktardı.
3.6.2020 16:50
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu öncülüğünde 365 oda ve borsa başkanının da katılımlarıyla gerçekleşen Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli ile istişare toplantısına katılarak bölge üreticilerinin taleplerini aktardı.
3.6.2020 16:19
9. Meslek Komitesi 9 Mayıs’ta Çıkan Sigortacılık Genelgesiyle İlgili Olarak Düzce Ticaret ve Sanayi Odası 9. Meslek Komitesi (Finans ve Sigortacılık), Başkanı Metin Koç ve TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi Selim Koçak ve Komite Üyelerinin katılımlarıyla bir araya geldi. 9 Mayıs’ta yayınlanan yeni genelgenin görüşüldüğü toplantıda alınan kararlar ve oluşturulan kapsamlı rapor, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile ilgili bakanlıklara iletilmek üzere Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin’e teslim edildi.
1.6.2020 17:20
Koronavirüs ile mücadelede kaydedilen olumlu gelişmeler doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanan Kabine Toplantısında 18-20 yaş aralığındaki gençler için uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılması, 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımız ile 0-18 yaş aralığındaki gençlerin ve çocukların belirlenen günlerde kısıtlamadan muaf tutulması, 65 yaş ve üzerindeki vatandaşların SGK veya vergi kaydı olanlardan çalışma, ticaret ve iş hayatı içinde faaliyetlerini yürütmek üzere sokağa çıkma kısıtlamasından muaf tutulması hususları değerlendirildiği belirtildi.


En Çok Okunanlar
Düzce TSO Çin Temasları
Düzce TSO Dubrovnik Temasları
Düzce TSO madde bağımlığına savaş açtı
SGK’dan odamıza ziyaret
TOBB 70. Genel Kurulu
Ziraat Bankası’ndan kredi erteleme
UMEM Beceri’10 Projesi’nde dev adım
ÜYELERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU
Tehlikeli Madde Taşımacılığı Farkındalık Semineri
TOBB Düzce İl Kadın ve Genç Girişimciler Kurulları Seçimleri
Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Çakır, 12 Kasım Düzce depreminin yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
TARIMA DAYALI YATIRIM YAPACAKLARA 1.500.000 TL

FUARLAR

DUYURU ve ETKİNLİKLER
Yükleniyor...
X